Wakacyjne kolonie dla dzieci „VocalDance Camp 2020”

Uwielbiasz śpiewać i tańczyć? Chcesz poznać magię SCENY? A MUSICAL to twoje największe marzenie? Jeśli tak, to ZAPRASZAMY na VocalDance Camp 2020. W artystyczny świat pełen wyzwań i niekończącej się przygody, w wyjątkowe miejsce na Kaszubach.

Wakacyjne kolonie dla dzieci (wiek 7-14 lat)
Miejsce: Ranczo Ramleje, Kaszubski Park Krajobrazowy

www.ranczoramleje.pl

Termin:
9-19.08.2020

Cena: 1850 dla uczniów Szkoły Talentów VocalDance, 1950 dla pozostałych dzieci.

Cena obejmuje:
– 10 dni pobytu,
– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
– zajęcia wokalne, taneczne, aktorskie i rekreacyjne,
– całodobową opiekę kadry instruktorskiej i wychowawczej,
– ubezpieczenie NNW. 

Zgłoszenia na kolonie prosimy kierować na adres mail www.impresariat.eduart@wp.pl lub telefonicznie pod nr 691 850 065.

Po otrzymaniu Państwa zgłoszenia prześlemy regulamin wraz z umową- zgłoszeniem. Wszelkich informacji udzielamy od poniedziałku do piątku 8:00-18:00 pod nr tel 691 850 065. Nasze obozy posiadają wszelkie wymagane zgody i są zgłaszane do bazy wypoczynku MEN. Odbywają się w obiektach posiadających wszelkie wymagane aktualne zgody.

Załączamy również pełną informację z wytycznymi MEN.

Informujemy, że nasze kolonie są wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego pod nr 599.

Nasze kolonie objęte są również Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.

Regulamin kolonii muzycznych dla dzieci Vocal Dance Camp oraz ArtDance Camp 2020 – plik do pobrania

 

Dane do przelewu:

nr konta 81 2030 0045 1110 0000 0243 6160
Impresariat Artystyczny Edu-Art
ul. Wzg. Bernadowo 249
81-519 Gdynia

w tytule imię i nazwisko dziecka

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Karta kwalifikacyjna do pobrania

Umowa-zgłoszenie na obóz

Kierownik kolonii – Karolina Klawitter, na co dzień związana z Małą Gdyńską Filharmonią.
Kontakt: 691 850 065

Koniecznie zabierzcie ze sobą dobry humor!

Zajęcia poprowadzą:

  • Karolina Klawitter –  Instruktor wokalu i założycielka Szkoły Talentów VocalDance

Sopran liryczny, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Bożeny Porzyńskiej oraz Studium Pedagogicznego tejże uczelni. Absolwentka Podyplomowego Studium Dziennikarskiego na Uniwersytecie Gdańskim specjalności radiowej i public relation. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła na licznych kursach mistrzowskich w kraju i za granicą m.in. u prof. Ryszarda Karczykowskiego, Kałudiego Kałudowa, Mariny Hristovej. Debiutowała partią Tatiany w operze „Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego w Państwowej Operze Bałtyckiej.  W swoim repertuarze operowym ma m.in. partie: Donny Anny ( Don Giovanni Mozarta), Violetty ( Traviata Verdiego), Musetty (Cyganeria Pucciniego) Prowadzi ożywioną działalność koncertową wykonując zarówno lirykę wokalną, jak i dzieła oratoryjno-kantatowe. Gościła m.in. w  Barcelonie, gdzie wykonała partię sopranową w Requiem W.A. Mozarta z towarzyszeniem chórów z Krety i Hiszpańskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Joana Luisa Moraleda.

Współpracuje z ośrodkami muzycznymi w całej Polsce. Ma na swoim koncie występy w festiwalach operowych, liczne koncerty kameralne, jak i z towarzyszeniem orkiestry. Od lat zajmuje się projektami edukacyjnymi. Od 2013 roku związana jest z Centrum Kultury Gdynia gdzie tworzy i prowadzi poranki muzyczne dla dzieci w  ramach cyklu Mała Gdyńska Filharmonia. Od 2014 roku w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie prowadzi koncerty dla dzieci z cyklu „poranki muzyczne”. A od tego roku uwrażliwia na piękno muzyki klasycznej  również dzieci podczas cyklicznych koncertów, które prowadzi w Centrum Filmowym w Gdyni.  Do tej pory wykonała ponad sto koncertów dla dzieci od dzieł J.S. Bacha po piosenki dla dzieci W. Lutosławskiego.

  • Mateusz Feliński – Instruktor aktorstwa

Absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni (2018), aktor w spektaklach Teatru Czwarte Miasto i Centrum Kultury w Gdyni. Grał w takich produkcjach jak serial “Na Wspólnej” czy film “Czuwaj”, użyczył głosu postaciom w serialach “H2O – wystarczy kropla”, “Dance Academy” czy “Wolfblood”. Od 2018 roku pedagog w Szkole Talentów Vocal Dance w Żukowie, gdzie uczy aktorstwa oraz reżyseruje spektakle semestralne.

  • Izabela Lewandowska – Instruktor śpiewu

Absolwentka Gdańskiej Akademii Muzycznej na wydziale wokalno-aktorskim. Posiada dyplom ukończenia Studium Pedagogicznego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Edukację wokalną kontynuowała biorąc udział w kursach mistrzowskich prowadzonych przez śpiewaków światowej sławy takich jak Ryszard Karczykowski, Natali Usselman, Marina Hristova, Maria Fołtyn, prof. Krystyna Szostek-Radkowa. Na roku dyplomowym zadebiutowała jako Lucia w „Rycerskości wieśniaczej” P. Mascagniego. Wcieliła się również w role Cieski w spektaklu „Gianni Schicchi” wyreżyserowanym przez Jerzego Gruzę.

Ma na swoim koncie liczne koncerty kameralne jak i z towarzyszeniem orkiestry. Gościła na XVIII Festiwalu Muzyki Dawnej w Warszawie. Współpracowała z Filharmonią Narodową w Warszawie, była pedagogiem Szkoły Muzycznej w Garwolinie oraz Pałacu Młodzieży w Warszawie. Od 2013 roku koncertuje wspólnie z Karoliną Klawitter jako duet Sekreto.

Obecnie prowadzi Studio Wokalne Canto w Ząbkach gdzie prowadzi warsztaty wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  • Katarzyna Witkowska – Instruktor tańca

Utalentowana tancerka i choreografka  młodego pokolenia. Od 2017 związana ze Szkołą Talentów VocalDance. Od 14 roku życia uczęszczała na zajęcia taneczne w Brodnickim Domu Kultury. Później doszła jeszcze sekcja teatralna i wokalna.

Studiuje taniec, wokal i choreografię w Państwowym Policealnym Studium im. Danuty Baduszkowej w Gdyni przy Teatrze Muzycznym.

Od 2014 roku gra Impresaryjnym Teatrze Muzycznym w Toruniu w „Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy” oraz „Złoto i liście”.

Na dużej scenie Teatru Muzycznego w Gdyni gra już wiele ważnych i znaczących ról oraz zespołów, m.in. w  musicalu „Skrzypek na dachu” – Szpryncę, w musicalu „Lalka” – Gazeciarza i Lalkę z fabryki oraz „Chłopi” – Józka. Dodatkowo brała udział w Koncercie Jubileuszowym 50-lecia istnienia teatru oraz w Koncercie Dyplomowym tegorocznych dyplomantów PPSWA.

  • Hanna Nowakowska – Instruktor aktorstwa

Tegoroczna dyplomantka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od 2017 związana ze Szkołą Talentów VocalDance.

  • Patrycja Mizerska – Instruktor wokalu

Absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie śpiewu prof. Ryszarda Minkiewicza i dr Krzysztofa Bobrzeckiego. Aktualnie kontynuuje naukę na Akademii na magisterce. Naukę śpiewu rozpoczęła w wieku 10 lat w SpiT “FART” w Bielawie pod kierunkiem p. Anny Lutz. Od roku wokalistka warszawskiego prog rockowego zespołu Archangelica, z którym wydała płytę jesienią 2016 roku “Tomorrow starts today”. Była wokalistka zespołu rockowego Poxy Life. Można było ją zobaczyć w The Voice of Poland III (drużyna Edyty Górniak) oraz Must be the music 11. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Teatru Wybrzeże w Sopocie, Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Od niedawna stepuje wraz z Karolem Drzewoszewskim podczas różnych uroczystości. W 2012 roku była również stypendystką programu stypendialnego “z Dolny Śląsk”. Nagrywała piosenki do bajek dla dzieci przy współpracy z wydawnictwem “Astrum” we Wrocławiu. Użyczała również głosu nagrywając zapowiedzi dj., intra oraz jingle reklamowe na event III Sudety Sound electro city.

Ranczo Ramleje, Kaszubski Park Krajobrazowy

ORGANIZATOR OBOZU

Impresariat Artystyczny Edu-Art
ul. Wzg. Bernadowo 249
81-519 Gdynia
impresariat.eduart@wp.pl
691-850-065

Dane do przelewu:

nr konta 81 2030 0045 1110 0000 0243 6160
Impresariat Artystyczny Edu-Art
ul. Wzg. Bernadowo 249
81-519 Gdynia

w tytule imię i nazwisko dziecka