Nowe wydarzenie: Ciało moim domem

Czym jest dla ciebie Twoje ciało? Jak na nie patrzysz? Lubisz je czy jest Twoim wrogiem? Dbasz o nie czy udajesz, że “nie jest Ci do niczego potrzebne”?

Karmisz je ruchem który lubi czy zmuszasz go do tego co moda nakazuje?

Na tych warsztatach porozmawiasz ze swoim ciałem, poszukasz kontaktu, zapytasz czego potrzebuje.Jak chce się poruszać.

Ciało jest domem duszy. Jest pojazdem o który należy dbać aby dusza mogła podróżować i doświadczać.
Poszukasz spokoju umysłu, wejdziesz w głęboki relaks aby doświadczyć ciszy. Może ją znajdziesz za pierwszym razem… a może odkryjesz że coś Ci w tym przeszkadza. Usiądziemy też w kręgu, wszyscy razem… wszyscy równi, wszyscy równie ważni. Będzie to czas pełen pracy nad sobą ale też radosny i twórczy.

KIEDY?
11-13 październik 2019. Zaczynamy w piątek wspólną kolacją o godzinie 18.00 a kończymy w niedzielę koło 15.00-16.00.

GDZIE?
Gospodarstwo Agroturystyczne Ramleje
ul.Ramlejska 28
Ramleje
83-311 Goręczyno

DLA KOGO?
Dla tych co szukają spokoju i ukojenia w sercu. Dla wszystkich którzy chcą się otworzyć na ciało, ruch i bycie w przepływie z tym co jest. Dla mężczyzny, dla kobiety… dla każdego.

W PROGRAMIE:

– Praca poprzez ciało: ruch intuicyjny, joga, automasaż
– głęboki relaks + mini koncert z instrumentami mocy
– medytacje
– ceremonia rape
– przebywanie w naturze

INWESTYCJA W SIEBIE?
450 zł od osoby

WYŻYWIENIE?
Wegetariańskie

DODATKOWE OPCJE:
masaż Lomi Lomi Nui (więcej info za chwilę)
sesja na ciało Access Bars (więcej ionfo za chwilę)

ZAPISY?
Na maila: edgu@wp.pl, obowiązuje kolejność zgłoszeń jak i wpłata zaliczki gwarantującej miejsce na warsztacie. Ilość miejsc ograniczona. Warsztaty odbędą się przy minimalnej ilości osób ( 8osób).

O MNIE?
Nazywam się Edyta Szulc.
Uczę jogi. Jestem również masażystką Access Bars, zabiegu uwalniającego nas z ograniczeń naszego umysłu i otwierającego nas na przyjmowanie.

Od małego dziecka interesowałam się pracą z ciałem, dlatego też ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego i zostałam magistrem zdrowia publicznego. Przez wiele lat prowadziłam różnego rodzaju zajęcia fitness. W 2008 roku do mojego życia zawitała joga. Po kursie nauczycielskim u Agaty Biernat zaczęłam prowadzić zajęcia jogi i moje zainteresowania poszły w stronę duchowości. Na początku nieśmiało odkrywałam zakamarki mojej duszy. Pojawiła się praca z trudnymi dla mnie emocjami, z ograniczeniami w ciele. Potem w miarę mojego rozwoju pojawiały się w moim życiu osoby które wskazywały mi dalszą drogę.Pojawił się taniec intuicyjny, TRE, różnego rodzaju ceremonie:szałasy potów, kambo, rape, praca z głosem, z instrumentami mocy…

Dzisiaj jestem na ścieżce ku odkrywaniu siebie i dzielę się tym czym umiem najlepiej. Każda ze ścieżek wpłynęła na mnie bardzo mocno i w jakiś sposób ukształtowała… i nadal kształtuje.

Zapraszam Cię zatem do spotkania się na drodze, ku sobie.